- Szczegóły
- Opublikowano: poniedziałek, 07, lipiec 2014 13:54
- Odsłony: 1628
w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Priorytet V Dobre rządzenie, Działanie 5.4 Rozwój potencjału trzeciego sektora, Poddziałanie 5.4.2 Rozwój dialogu obywatelskiego.
NAZWA PROJEKTODAWCY:
Stowarzyszenie Rozwoju Społeczno – Gospodarczego ,,Wiedza"
Biuro projektu: 22-100 Chełm, ul. Wojsławicka 7 pok.11,
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
,
Tel. 501-479-310, 502-589-929
Joanna Bielecka - ekspert/mentor/moderator
Sławomir Kramek - koordynator projektu
Ewa Michalak - specjalista ds. rozliczeń finansowych
Marzena Bodziak - animator
Przedstawiciele NGO:
• przedstawiciele KGW
1. Marzena Niegoda – przewodnicząca KGW Wólka Okopska
2. Elżbieta Tworek – KGW Olenówka
3. Danuta Domińczuk – KGW Dorohusk, sołtys wsi Dorohusk
4. Małgorzata Hajduk – KGW Ostrów
5. Beata Łuć – KGW Michałówka
6. Anna Majewska – KGW Turka
7. Jolanta Mordacz – KGW Zanowinie
8. Maria Pawłowicz – KGW Brzeźno
9. Beata Petruk – przewodnicząca KGW Teosin
10. Mariola Tolisz – KGW Okopy
11. Ewa Neścior – KGW Świerże
• przedstawiciele OSP
1. Marian Grzywna – Prezes OSP Barbarówka, Radny Rady Gminy Dorohusk,
2. Janusz Kowalski – Naczelnik OSP Husynne
3. Piotr Iwańczuk – Naczelnik OSP Ostrów
4. Jarosław Hajczuk – Prezes OSP Świerże
5. Krzysztof Mordacz – Prezes OSP Zanowinie
6. Stanisław Ryszkiewicz – OSP Dorohusk
7. Henryk Łabędzki - Prezes OSP Wólka Okopska
8. Piotr Rudzki – OSP Okopy
• przedstawiciele stowarzyszeń
1. Stowarzyszenie na rzecz rozwoju Specjalnego Ośrodka Szkolno Wychowawczego w Dorohusku ,,Pomocna Dłoń" – wiceprezes - Sławomir Gajewski
2. Clipeus Arma – Damian Walczuk
3. Stowarzyszenie kobiet ,,Niebieska Zebra" – członek - Bernadetta Czyżewska,
• przedstawiciele klubów sportowych
1. Uczniowski Klub Sportowy ,, KIKS" – prezes - Arkadiusz Słomka
2. Gminny Klub Sportowy ,, Granica" w Dorohusku – Kazimierz Łabędzki
Przedstawiciele JST:
1. Wojciech Sawa – Wójt Gminy Dorohusk
2. Marcin Kołtun – referent do spraw gospodarki przestrzennej w UG Dorohusk;
3. Monika Fedoruk – Raczyńska – inspektor ds. zamówień publicznych w UG Dorohusk;
4. Agata Radzięciak – Wiceprzewodnicząca Rady Gminy Dorohusk
5. Ewa Dziedzicka – Radna Gminy Dorohusk
6. Mieczysław Bogumił Gałecki – Radny Gminy Dorohusk
Zespół samorządowo – pozarządowy ds. diagnozy problemów lokalnych
Przedstawiciele JST | |
- Agata Radzięciak | |
- Marcin Kołtun | |
- Monika Fedoruk – Raczyńska |
Przedstawiciele NGO |
- Bernadetta Czyżewska |
- Elżbieta Tworek |
- Anna Majewska |